Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Biuletyn Informacji Publicznej
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Videorelacje
videorelacje2
sobota, 25 października 2014
298 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Ingi, Maurycego, Sambora
SMS
Szkoła dla ciebie
LGD
E-kartki
KSOW
ORISTO MONTOWO
Mikro porady
Monitorpolski
Sołectwa
 

Jednostki pomocnicze Gminy Grodziczno

Sołectwo Kowaliki
13-324 Grodziczno
Sołtys  Michalski Tomasz
Rada Sołecka
1. Hetnar Janusz
2. Rogożeński Marek
3. Wiśniwewski Zdzisław

Komisja Rewizyjna:
1. Kowalski Andrzej
2. Krauze Arkadiusz
3. Zieliński Sławomir


 

Sołectwo Nowe Grodziczno
13-324 Grodziczno
Sołtys -  Chodak Wojciech
Rada Sołecka:
1. Draszewski Kazimierz
2. Falkowski Roman
3. Krzyzaniak Józef
4. Wesołowska Beata

Komisja Rewizyjna
1. Jędrzejewski Krzysztof
2. Kamiński Henryk
3. Nagierski Tadeusz
4. Seweryn Ewa


 

Sołectwo – Montowo
13-324 Grodziczno
Sołtys -  Szymańska Barbara
Rada Sołecka:
1. Budziński Bernard
2. Jaroszewski Kazimierz
3. Krezymon Danuta
4. Szwarc Przemysław
5. Taranowski Ludwik
6. Zawadzki Marian

Komisja Rewizyjna:
1. Pokojski Franciszek
2. Sławińska Barbara
3. Sławińska Elżbieta


 

Sołectwo – Zwiniarz
13-324 Grodziczno
Sołtys -  Weinar Jadwiga
Rada Sołecka:
1. Egert Beata
2. Kuczyńska Izabela
3. Laskowska Renata
4. Ruczyński Krzysztof

Komisja Rewizyjna:
1. Karczewski Jan
2. Skonieczka Marek
3. Wandzlewicz Bogdan


 

Sołectwo - Zajączkowo, Jakubkowo
13-324 Grodziczno
Sołtys - Adamski Dariusz
Rada Sołecka:
1. Brzeski Rafał
2. Główczewski Andrzej
3. Komoszyńska Maria
4. Markowski Dariusz
5. Strzelczyk Beata

Komisja Rewizyjna
1. Cychowski Edward
2. Czajkowski Dariusz
3. Pielenc Krystyna


 

Sołectwo – Ostaszewo
13-324 Grodziczno
Sołtys -  Łużyńska Henryka
Rada Sołecka:
1. Ewertowska Mirosława
2. Kaczmarczyk Henryk
3. Szwarc Marian
4. Wilczewski Stefan
5. Willkomm Jarosław
6. Willkomm Mateusz

Komisja Rewizyjna:
1. Dutkowska Anna
2. Pawłowska Elżbieta
3. Piszewska Zofia


 

Sołectwo Katlewo, Białobłoty
13-324 Grodziczno
Sołtys – Klimek Edward
Rada Sołecka:
1. Brzezicka Teresa
2. Maliszewski Waldemar
3. Matusiak Irena

Komisja Rewizyjna:
1. Klejna Ewa
2. Remus Ewelina
3. Wierzbowski Krzysztof


 

Sołectwo Linowiec
13-324 Grodziczno
Sołtys Idziak Eugeniusz
Rada Sołecka:
1. Bartnikowski Czesław
2. Jaroszewski Piotr
3. Nadolski Zdzisław
4. Markuszewski Wojciech
5. Ornowski Stanisław

Komisja Rewizyjna:
1. Lenckowski Kazimierz
2. Orzechowska Zenobia
3. Sowa Danuta


 

Sołectwo Mroczenko
13-324 Grodziczno
Sołtys Szczygłowska Justyna
Rada Sołecka:
1. Aranowski Marek
2. Chorzelewski Stanisław
3. Gajewski Jerzy
4. Mówiński Andrzej

Komisja Rewizyjna:
1. Jacuński Jan
2. Marszelewska Barbara
3. Szynaka Wiesław


 

Sołectwo Boleszyn
13-324 Grodziczno
Sołtys - Nadolska Maria
Rada Sołecka:
1. Czapliński Tadeusz
2. Otka Stefan
3. Rynkowski Marcin
4. Wierzbowski Dawid

Komisja Rewizyjna:
1. Mówiński Kazimierz
2. Rynkowski Edward
3. Szpakowski Waldemar


 

Sołectwo – Kuligi
13-324 Grodziczno
Sołtys – Łakomy Wioletta
Rada Sołecka:
1. Dmochewicz Zenon
2. Kępara Grzegorz
3. Kopański Adam
4. Muzalewski Stanisław
5. Wolski Adam

Komisja Rewizyjna:
1. Barczewski Piotr
2. Heleniak Stanisław
3. Piotrowski Wiesław


 

Sołectwo Rynek
13-324 Grodziczno
Sołtys - Mazurewicz Teresa
Rada Sołecka:
1. Jaroszewski Kazimierz
2. Józefowicz Sławomir
3. Nadolski Franciszek
4. Truszczyński Marek

Komisja Rewizyjna:
1. Gurzyńska Danuta
2. Jurkiewicz Adam
3. Zelma Wojciech


 

Sołectwo – Świniarc
13-324 Grodziczno
Sołtys -  Kliniewski Henryk
Rada Sołecka:
1. Dałkowski Jan
2. Kikul Marcin
3. Klein Robert
4. Kliniewski Grzegorz
5. Kornacki Jan
6. Kowalski Kazimierz
7. Licznerski Jerzy
8. Piotrowski Mirosław
9. Więckiewicz Mirosław

Komisja Rewizyjna
1. Dudek Tadeusz
2. Guzowski Dariusz
3. Klein Waldemar


 

Sołectwo – Grodziczno
13-324 Grodziczno
Sołtys – Wiśniewski Roman
Rada Sołecka:
1. Firański Andrzej
2. Gajewski Kazimierz
3. Modrzewski Sławomir
4. Wysocki Wawrzyniec

Komisja Rewizyjna:
1. Kwiatkowski Grzegorz
2. Pedynkowski Włodzimierz
3. Sławińska Bożena


 

Sołectwo – Trzcin
13-324 Grodziczno
Sołtys - Groszewski Marcin
Rada Sołecka:
1. Błaszkowski Krzysztof
2. Karpiński Jarosław
3. Michalska Hanna
4. Rynkowski Andrzej
5. Truszczyński Kazimierz

Komiska Rewizyjna:
1. Michalski Jerzy
2. Michalski Krzysztof
3. Prelewicz Teresa


 

Sołectwo – Lorki
13-324 Grodziczno
Sołtys – Gurzyński Zdzisław
Rada Sołecka:
1. Dutkowska Danuta
2. Gurzyńska Mariola
3. Gurzyński Marek

Komisja Rewizyjna:
1. Dutkowski Tomasz
2. Gurzyński Jarosław
3. Zalewski Henryk


 

Sołectwo – Mroczno
13-324 Grodziczno
Sołtys -  Zagórska Elżbieta
Rada Sołecka:
1. Jakubowski Przemysław
2. Klimek Teresa
3. Kosecka Barbara
4. Osicki Daniel
5. Szczepańska Wiesława
6. Żuralska Anna


Komisja Rewizyjna:
1. Rafalska Barbara
2. Renkiel Maria
3. Rutkowska Mariola

UG Grodziczno
Licznik odwiedziń: 0324931
Urząd Gminy w Grodzicznie, Grodziczno 17A, 13-324 Grodziczno, pow. nowomiejski, woj. warmińsko-mazurskietel.: 56 4729710, fax: 56 4729725; Administrator portalu: mgr inż. Daniel Zakrzewski, e-mail: informatyk@grodziczno.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x